5 t/m 14 juni 2026
Onderdeel van Tweetakt 2023

Bird guy (DJ)

  • Alle leeftijden
  • muziek
  • Language No Problem

Op Tweetakt: 18/06/2023

Bird guy is de artiestennaam van Aloïs van Bruchem, kunstenaar, zeefdrukker, muzikant (Nonchalance, Igor) en vriend van Kapitaal. Hij verzorgt een DJ-set vol verrassende smooth-hiphop, tropicalia, jazz en experimentele pop. Ook zeefdruk hij die middag enkele posters en shirts op de befaamde Kapitaal zeefdrukfiets.

Tweetakt x Kapitaal

Kapitaal is een printstudio en experimenteel muzieklabel. Samen met Tweetakt stelden ze een programma samen voor zondag 18 juni.

credits

Lees meer
Onderdeel van Tweetakt 2023

Bird guy (DJ)

  • Alle leeftijden
  • muziek
  • Language No Problem

credits

onze nieuwsbrief ontvangen?

Schrijf je in en blijf op de hoogte van de laatste festivalnieuwtjes.

Draai je scherm om het blokkenschema te kunnen bekijken
In Theater Kikker kun je ook diverse kunstwerken bekijken, vanaf één uur voor aanvang van iedere voorstelling. Toegang tot Kikker is gratis, voor de voorstellingen zelf moet je wel een kaartje kopen.

Afstanden:

Terug naar overzicht
icon_arrow-back icon_arrow-prev icon_arrow-right icon_laicos-bf icon_laicos-gi icon_laicos-tt icon_laicos-ty icon_laicos-ti icon_laicos-li spacer_wiggle-red icon_play