5 t/m 14 juni 2026
Onderdeel van Tweetakt 2023

Hier + making of

Loic Kreyden
  • Alle leeftijden
  • kunst
  • Language No Problem

In een kleine, zwarte ruimte voert een pop dagelijkse handelingen uit. De kijker probeert het onderliggende scenario te herleiden, maar alleen de lichaamstaal van de pop en het achtergrondgeluid bieden daarbij houvast. Het ene herkenbare gebaar leidt naar het volgende, maar in deze wereld kan een regenbui ook zomaar in een douche veranderen.

Loic Kreyden maakte voor deze animatie gebruik van 3D-printen, 3D-scannen en stopmotion. Op het festival vertonen we ook de making-of, die je een inkijkje geeft in Loics werkproces.

credits

Lees meer
Onderdeel van Tweetakt 2023

Hier + making of

Loic Kreyden
  • Alle leeftijden
  • kunst
  • Language No Problem

credits

onze nieuwsbrief ontvangen?

Schrijf je in en blijf op de hoogte van de laatste festivalnieuwtjes.

Turn screen to view timetable
In Theater Kikker kun je ook diverse kunstwerken bekijken, vanaf één uur voor aanvang van iedere voorstelling. Toegang tot Kikker is gratis, voor de voorstellingen zelf moet je wel een kaartje kopen.

Afstanden:

Programma overzicht
icon_arrow-back icon_arrow-prev icon_arrow-right icon_laicos-bf icon_laicos-gi icon_laicos-tt icon_laicos-ty icon_laicos-ti icon_laicos-li spacer_wiggle-red icon_play