We kijken met een grote glimlach terug op een onvergetelijke editie. De zon scheen, de zalen zaten vol, en overal in de stad bracht Tweetakt theater, dans, kunst en goede gesprekken.
Tien festivaldagen lang waren jullie welkom in de theaters, op de pleinen en op Fort Ruigenhoek, waar het terrein zich vulde met nieuwsgierige bezoekers, schoolklassen, buren, families en natuurlijk kunstenaars. Het magische Fort was weer even het groene decor voor theater en kunst, met installaties verstopt in bunkers, op het water en achter heuvels. Jonge theatermakers lieten ondertussen hun nieuwste werk zien (lees hier een recensie in de Volkskrant).
In Kikker, ons festivalhart in de stad, gingen we de diepte in. Tijdens het debat over Vlaams en Nederlands jeugdtheater werd druk gediscussieerd over de toekomst van het jeugdtheater.
En meedoen mocht ook: tijdens PLAYGROUND sprong het publiek samen met De Dansers & DOX het podium op voor een bijzondere improvisatie-sessie.
‘Ik vind het leuk als ik er niet van leer, dan is het gewoon grappig’ – NRC schreef nog over het belang van jeugdtheater en de rol van Tweetakt in dit mooie artikel: lees verder.
Herbeleef de openingsdag op het Fort met de aftermovie
Was je erbij? Geef je mening
Heb je een momentje? Vul onze bezoekersenquête in – zo help je ons om Tweetakt nóg leuker te maken.
Save the date!
Dank je wel dat je ons volgt, en tot volgend jaar. Tweetakt 2026 vindt plaats van 5 t/m 14 juni. Zet het alvast in je agenda!